rolex replica watcheswild replica rolex replica rolex watches fake rolex havereplica.com https://www.headreplica.com replica rolex leapreplica.com fake rolex replica rolex watches fake watches replicanice.com fake-watch.cn http://www.wannareplica.com replica rolex watches fake watches https://www.fondreplica.com https://firmreplica.com feelreplica.com

×
خانه » آموزشگاه مقالات پویا سافت » آموزش دیجیتال مارکتینگ » آموزش انتخاب قالب وردپرس – جلسه پنجم دوره دیجیتال مارکتینگ – پارت دوم
03 اکتبر 2021

آموزش انتخاب قالب وردپرس – جلسه پنجم دوره دیجیتال مارکتینگ – پارت دوم

آموزش انتخاب قالب وردپرس

جلسه پنجم دوره دیجیتال مارکتینگ – پارت دوم

آموزش انتخاب قالب وردپرس - دوره دیجیتال مارکتینگ

آموزش انتخاب قالب وردپرس – دوره دیجیتال مارکتینگ پارت دوم

در این مقاله از پارت دوم جلسه پنجم دوره دیجیتال مارکتینگ قصد داریم آموزش انتخاب قالب وردپرس را ارائه کنیم. بنابراین تا آخر این مقاله بسیار مفید همراه ما باشید.


قالب وردپرس چیست؟

قالب های آماده وردپرس، سایت هایی هستند که برنامه نویسان حرفه ای با گذاشتن ماه ها زمان آن ها را طراحی کرده اند. قالب های وردپرس می توانند در انواع مختلفی وجود داشته باشند. برای مثال قالب هایی برای طراحی وبسایت های شرکتی، شخصی، فروشگاهی، آموزشی و… وجود دارند که برای فروش قرار داده شده اند.

اکنون قصد داریم آموزش انتخاب قالب وردپرس را برای شما ارائه کنیم تا شما بتوانید به آسانی قالب مورد نظر را تهیه کنید و وبسایت خود را راه‌اندازی کنید.

 

چگونه قالب مورد نظر را تشخیص دهیم؟

اما مهمترین نکته در طراحی وبسایت وردپرسی، تشخیص نوع قالب مورد نیاز و انتخاب بهترین آن ها است. بنابراین در ادامه قصد داریم به صورت کامل تمام این نکات را برای شما شرح دهیم:

در مرحله اول باید نوع وبسایت مورد نظر را تعیین کنیم، برای مثال اگر شما فروشگاه لوازم خانگی دارید و قصد داریم وبسایت برای فروشگاه خود طراحی کنید که همزمان فروش آنلاین داشته باشید باید یک وبسایت فروشگاهی طراحی کنید. از این رو، انتخاب و خرید قالب فروشگاهی برای شما توصیه می شود.

در مرحله بعد باید بهترین نوع قالب مورد نظر را انتخاب کنید. در خرید قالب از یک فروشگاه معتبر اطمینان داشته باشید. زیرا قالب هایی وجود دارند که چندین دلار ارزش دارند اما وبسایت هایی هستند که آن ها را رایگان ارائه می کنند، و این امکان وجود دارد که آن قالب ها از ویروس ها مخرب در میان کد های خود داشته باشند. بنابراین همیشه در انتخاب و خرید قالب خصاصت نکنید و بهترین آ« را انتخاب کنید. زیرا آن قالب بستری برای وبساتی شما برای همیشه خواهد بود.

در ادامه چندین مکان معتبر را برای خرید قالب وردپرس ارائه خواهیم کرد.

 

از کجا قالب وردپرس را تهیه کنیم؟

بعد از اطمینان در خصوص انتخاب و خرید قالب وردپرسی مورد نظر اکنون باید یک فروشگاه معتبر را برای خرید آن انتخاب کنید. در ادامه وبسایت هایی را معرفی می کنیم که طبق تجربیات ما و نظرات خریداران بهترین و معتبرترین خدمات را ارائه کرده اند:

 • پویا امیری
  فروش قالب وردپرسی در وبسایت پویا امیری از دیگر خدمات این وبسایت بسیار گسترده می باشد.
 • راست چین
  راست چین نیز یک فروشگاه قالب وبسایت است که در زمینه های مختلف قالب وبسایت را ارائه می کند.
 • ژاکت
  ژاکت از دیگر فروشگاه های معتبر خرید قالب وردپرس است.
 • برنامه نویس شو
  وبسایت برنامه نویس شو علاوه بر ارائه خدمات آموزش برنامه نویسی ، قالب های وبسایت را نیز در انواع مختلف ارائه می کند.

 

تمامی نکات بالا برای انتخاب قالب وردپرسی مناسب بود. این بود آموزش انتخاب قالب وردپرس ، امیدواریم که این مقاله از این جلسه آموزشی نیز برای شما مفید بوده باشد. برای یادگیری بیشتر در این مورد، مشاهده ویدئو مختص به این مقاله در دوره دیجیتال مارکتینگ به شما توصیه می شود.


لینک های مفید:

معرفی وردپرس ( جلسه پنجم – پارت اول )

بازدیدها: 7

pouyasoft

مدیریت وبسایت پویا سافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *