×
خانه » طراحی سایت » طراحی سایت شرکتی
04 ژانویه 2021

طراحی سایت شرکتی

طراحی حرفه ای وبسایت های شرکتی با مناسب ترین قیمت

 

دارای بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

طراحی سایت

 

وبسایت شرکتی

    یک وبسایت شرکتی دارای امکانات خاص و یک سری آپشن های ویژه هست که در زیر به صورت کامل برای شما شرح میدهیم.

امروزه تمامی شرکت های معتبر و خوب دنیا حتما یک وبسایت دارند که اطلاعات یا چیز هایی را روی آن قرار دهند که مورد نیاز جهت مشاهده توسط عموم باشد . به طور مثال یک شرکت در وبسایتش از نیروی کارش صحبت میکنید و آن هارا معرفی میکند و شرکتی دیگر موفقیت ها و پیشرفت هایشان را به نمایش میگزارند .
علاوه بر همه اینها داشتن یک وبسایت باعث میشود که آن شرکت بیشتر دیده شود و اعتبار آن شرکت افزایش یابد . به همین سبب شرکت های دیگر نیز جهت همکاری ملحق میشوند.

      سایر اطلاعات مربوط به طراحی یک وبسایت شرکتی

پنل اقتصادی

وردپرس ____

سایت شرکتی که برای شما طراحی میشود میتواند با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شود که علاوه بر امکانات بسیار و هزینه مناسب شما میتوانید خود سایت را کنترل کنید.
هزینه ____

با توجه به این که سایت شما با سیستم بسیار قدرتمند وردپرس طراحی میشود ولی چون به نسبت کد نویسی طراحی با آن آسان تر است قیمت کمتری در نظر گرفته میشود.
هزینه ۲۱۰۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده که با تخفیف ویژه ما به ۱۹۰۰/۰۰۰ کاهش یافنه

 

پنل طلایی

کدنویسی___

سایتی که برای شما طراحی میشود میتواند با استفاده از کدنویسی و روش های لازم برنامه نویسی طراحی شود که میتوان از سایر سایت های دیگر متمایز باشد و به صورت سفارشی طراحی شود.

هزینه____

سایتی که برای شما طراحی میشود با توجه به اینکه با استفاده از کدنویسی اختصاصی انجام میگرد کار بیشتری نسبت به طراحی با وردپرس دارد ولی شما میتوانید سایت خودتون رو به صورت سفارشی انتخاب کنید , دارای هزینه ۵۵۰۰/۰۰۰ هزار تومان است که با تخفیف ویژه ما به ۵۱۰۰/۰۰۰  تومان کاهش یافته .

شیوه سفارش
برای سفارش ابتدا نیاز به پیش پرداخت میباشد. اینکار فعلا لزومی ندارد . اگر شما نیاز به مشاوره دارید میتوانید از طریق اطلاعات تماس زیر اقدام کنید سپس اقدام به سفارش کنید .
اطلاعات تماس برای مشاوره رایگان

۰۹۳۸۵۳۹۴۶۳۹


info@pouya-soft.ir

همچنین میتوانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

بازدیدها: 469

pouyasoft

یک پاسخ به “طراحی سایت شرکتی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *