×

خدمات تبلیغاتی – تبلیغات گسترده پویا سافت

خدمات تبلیغات گسترده در سطح اینترنت توسط پویا سافت

پویا سافت - خدمات اینترنتی پویا سافت

پویا سافت – خدمات اینترنتی پویا سافت

خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت، یکی از بهترین خدمات این وبسایت است که طرفداران بسیاری دارد. همچنین افراد زیادی امروزه توانسته اند با کمک خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت، پیشرفت وسیعی را در زمینه کاری خود داشته باشند. از این رو شما هم می توانید با کمک پویا سافت به اوج برسید و با رقبای خود بجنگید. با ما همراه باشید!!

برای دریافت مشاوره رایگان یا سفارش خدمات تبلیغات گسترده کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس اول: ۰۹۳۸۵۳۹۴۶۳۹

شماره تماس دوم: ۰۹۳۷۵۱۸۸۵۰۶

بهترین خدمات تبلیغات گسترده در سطح اینترنت توسط پویا سافت

پویا سافت به عنوان یک وب سایت فعال در زمینه دنیای دیجیتال و رایانه اقدام به معرفی یک خدمت فوق العاده به عنوان خدمات تبلیغات گسترده در سطح اینترنت کرده است که با این کار توانسته مکان مناسبی را برای پیشرفت شما مهیا کند. برای پیشرفت در دنیای فناوری و تکنولوژی به تبلیغات اینترنتی ما اعتماد کنید.

خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت دارای ویژگی های بارزی است که افراد زیادی را مجذوب خود کرده است. این خدمات به صورت کاملا حرفه ای توسط یک تیم حرفه ای ارائه می شود تا تجربه خوبی را در زمینه کسب و کار برای شما رقم بزنند.

 

چرا خدمات تبلیغاتی پویا سافت؟

پویا سافت یک مجموعه بسیار قدرتمند در زمینه، فناوری های دیجیتال است. از این رو با کمک مدیر وب سایت ” پویا امیری ” فضایی ایجاد شده است که کاربران بتوانند از خدمات بی نظیری مانند خدمات تبلیغات گسترده در سطح اینترنت استفاده کنند.

بنابراین اگر شما هم تمایل دارید که همانند سایر رقبای خود به پیشرفت فوق العاده ای برسید، کافی است که این پروسه زمان بر را در مسیر همکاری با ما کوتاه کنید و به آرزوی خود نزدیک شوید. در ادامه بیشتر با خدمات تبلیغاتی ما آشنا شوید.

خدمات تبلیغات گسترده در سطح اینترنت - پویا سافت

خدمات تبلیغاتی پویا سافت و انواع آن

پویا سافت خدمات تبلیغاتی خود را در انواع مختلف به صورت حرفه ای ارائه می کند. البته توجه داشته باشید که خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت با هم تفاوت ندارند بلکه شیوه های انجام آن ها با هم متفاوت هستند. تبلیغاتی که توسط ما انجام می شود، از این رو خدمات تبلیغاتی نام گذاری شده است که گسترده بودن شیوه تبلیغات را بیان کند. بنابراین شما می توانید در ادامه این روش ها را مشاهده کنید.

 1. یک از خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت، تبلیغات در وب سایت های درج آگهی به صورت انبوه می باشد.
  پویا سافت به سفارش تبلیغ شما را دریافت می کند، سپس محتوای تبلیغی شما را به صورت کاملا هدفمند ایجاد می کند و در نهایت در حدود ۳۰ وب سایت درج آگهی، ثبت می کند.
  دقت داشته باشید که تبلیغات شما به صورت ۳ بار در روز در هر وب سایت درج می شود. و این در کل روز چیزی حدود ۹۰ آگهی تبلیغاتی است که برای کسب و کار شما بسیار مفید است.
 2. دیگر خدمت تبلیغاتی پویا سافت، تبلیغات در شبکه های اجتماعی است.
  پویا سافت، پس از بررسی سفارش تبلیغ شما، یک محتوای تبلیغاتی کاملا هدفمند مناسب شبکه های اجتماعی تهیه می کند، تا اینکه تبلیغ شما بهترین بازده را داشته باشد.
  سپس محتوای تبلیغاتی شما در چند شبکه اجتماعی محبوب فارسی زبانان به صورت انبوه درج می شود تا اینکه کاربران شبکه های اجتماعی هم برای شما به مشتری تبدیل شوند.
  توجه داشته باشید که تبلیغ شما در رسانه های مشهور مانند تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک و واتساپ منتشر می شود. از این رو تبلیغ شما روزانه به دفعات در کانال ها، گروه ها و پیج های شلوغ منتشر می شود.
خدمات تبلیغاتی – پویا سافت

3. روش دیگری که پویا سافت برای خدمات تبلیغاتی گسترده خود دارد، ارسال پیامک انبوه است.
پویا سافت، با ارسال پیامک های انبوه به مشترکین ایرانسل و همراه اول در کل ایران، باعث جذب فوق العاده افراد و بازده عالی تبلیغات میشود.
شیوه انجام این تبلیغات به این صورت است، که در ابتدا تبلیغ شما پردازش خواهد شد و طبق نیاز شما یک متن پیامکی و تبلیغاتی تنظیم می شود. سپس پیامک های انبوه متناسب با کسب و کار و            تبلیغ شما به مشاغل و افراد مختلف ( با امکان انتخاب جنس و شغل ) در سراسر کشور ( با امکان انتخاب مکان و استان ) ارسال می شوند. این کار به صورت کاملا هدف‌مند صورت می گیرد و مناسب          افراد بسیاری است.

۴٫ دیگر روشی که در خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت وجود دارد، نمایش تبلیغ شما در وب سایت های زیر مجموعه پویا سافت است.
ما وب سایت هایی را داریم که توسط پویا امیری ساخته شده اند. از این رو این وب سایت ها می توانند مکان مناسبی برای تبلیغات شما باشند.
پویا سافت تبلیغات شما را به عنوان بک لینک یا رپورتاژ در وب سایت های خود درج می کند تا توسط کاربران و بازدیدکنندگان بسیار این وب سایت ها، بتوانید بازده خوبی را از این تبلیغات داشته باشید.
تعداد وب سایت های زیر مجموعه ما بیش از ۵ عدد است که هر کدام دارای رتبه های مناسبی در گوگل و موتور های جستجو هستند.

 

تعرفه های خدمات تبلیغاتی پویا سافت

تعرفه های خدمات تبلیغاتی

اکنون قصد داریم که تعرفه خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت را به صورت کامل خدمت شما عرض کنیم.
خدمات پویا سافت با اینکه دارای کیفیت بسیار مطلوبی میباشد، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. این مسئله بسیار شگفت آور است و مشتریان ما را بسیار خوشحال می کند.
تعرفه هایی که برای خدمات گسترده تبلیغاتی ما در نظر گرفته شده است کاملا منصفانه است و بسیار جنبه اقتصادی دارد، حتی به طوری که کسب و کار های بسیار کوچک هم می توانند از خدمات گسترده ما استفاده کنند.

برای مشاهده تعرفه خدمات تبلیغات گسترده در ادامه همراه ما باشید:

 • تعرفه پکیج کامل خدمات تبلیغات گسترده پویا سافتتعرفه پکیج کامل تبلیغات گسترده پویا سافت که شامل ( تبلیغ در سایت های درج آگهی – تبلیغ در شبکه های اجتماعی – تبلیغ با ارسال پیامک انبوه – تبلیغ در سایت های زیر مجموعه ) است، ۹۰۰ هزار تومان در روز و ۲۷ میلیون تومان در ماه می باشد.
 • تعرفه تکی خدمات تبلیغاتی تعرفه خدمت اول ( تبلیغات در سایت های درج آگهی ( ۳۰ وب سایت ) ۳ بار در روز در هر سایت ) با احتساب تخفیف ۵ درصدی ۱۵۰ هزار تومان در روز می باشد.تعرفه خدمت دوم ( تبلیغات گسترده در فضای مجازی ( کانال ها، گروه ها و پیج ها ) به دفعات در روز ) با احتساب تخفیف ۵ درصدی ۲۰۰ هزار تومان در روز می باشد.تعرفه خدمت سوم ( تبلیغات انبوه پیامکی ( ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ پیامک در روز ) به صورت هدفمند ) با احتساب تخفیف ۵ درصدی ۳۵۰ هزار تومان می باشد.تعرفه خدمت سوم ( درج تبلیغات در وب سایت های زیر مجموعه پویا سافت ( به صورت ماهیانه ) و در قالب بک لینک و رپورتاژ ) به شرح زیر است:
  بک لینک فالو: ۱۵۰ هزار تومان در ماه
  رپورتاژ دائمی : ۳۵۰ هزار تومان
سفارش و مشاوره رایگان پویا سافت

همانطور که مطالعه و مشاهده کردید، پویا سافت در زمینه تبلیغات اینترنتی دارای مهارت بالا و امکانات پیشرفته است. از این رو از شما دعوت می شود که خدمات تبلیغاتی خود را با خیال راحت به پویا سافت بسپارید تا در این زمینه بهترین بازخورد را بدست آورید.

پویا سافت حرفه ای در خدمات تبلیغات گسترده در سطح اینترنت

تعرفه های خدمات تبلیغات گسترده

پکیج کامل تبلیغاتی

روزانه:           ۹۰۰ هزار تومان
ماهانه:           ۲۷ میلیون تومان

 

تعرفه های خدمات تبلیغات گسترده

پکیج های تکی تبلیغاتی


خدمت اول

روزانه:           ۱۵۰ هزار تومان

خدمت دوم

روزانه:          ۲۰۰ هزار تومان

 

خدمت سوم

روزانه:          ۳۵۰ هزار تومان

 

سفارش و مشاوره رایگان

در بالا تعرفه های خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت را به صورت کامل برای شما شرح دادیم. اگر تمایل به همکاری و سفارش خدمات ما را دارید کافی است که از طریق اطلاعات تماس موجود در وب سایت با ما ارتباط برقرار کنید.

اما اگر نیاز به مشاوره رایگان برای کسب و کار خود دارید کافی است که با ما تماس بگیرید تا شما را به صورت کامل با شیوه های تبلیغاتی خود آشنا کنیم و شما را به صورت هر چه بهتر در این زمینه یاری کنیم.

برای دریافت مشاوره رایگان یا سفارش خدمات تبلیغات گسترده کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس اول: ۰۹۳۸۵۳۹۴۶۳۹

شماره تماس دوم: ۰۹۳۷۵۱۸۸۵۰۶

خدمات تبلیغاتی - تبلیغات گسترده

خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت، با توجه به اینکه بسیار وسیع و گسترده است. از این رو دارای طرفداران بسیار و مشتریان معتبر است.

همچنین درخواست ها برای انجام این خدمات نیز بسیار زیاد است، از این رو از شما خواهشمندیم که حتما در انتخاب خود برای دریافت خدمات پویا سافت دقت کنید سپس با ما تماس بگیرید. در ادامه قصد داریم که شما را بیشتر با این خدمات آشنا کنیم.

 

بازدیدها: 1993