rolex replica watcheswild replica rolex replica rolex watches fake rolex havereplica.com https://www.headreplica.com replica rolex leapreplica.com fake rolex replica rolex watches fake watches replicanice.com fake-watch.cn http://www.wannareplica.com replica rolex watches fake watches https://www.fondreplica.com https://firmreplica.com feelreplica.com

×

ثبت آگهی رایگان در پویا سافت

درج رایگان آگهی در وبسایت پویا سافت

درج رایگان آگهی در پویا سافت یکی دیگر از خدمات پویا سافت است. برای بیشتر دیده شدن کافی که آگهی تو اینجا ثبت کنی!

 

آگهی شما به مدت دو ماه در سایت نمایش داده می شود و بعد از مدت معلوم حذف خواهد شد!

 • عنوان آگهی خود را مربوط به آگهی بنویسید!
 • دسته بندی را با دقت و مرتبط انتخاب کنید!
 • توضیحات کامل آگهی را به همراه اطلاعات تماس در کادر بالا بنویسید. + تصاویر اضافی را در متن آگهی آپلود کنید و درج کنید.
 • برچسب ها را مرتبط با آگهی وارد کنید. برچسب ها را با علامت " , " از هم جدا کنید.
 •  
  ذخیره به عنوان پیش نویس

آگهی شما بعد از بررسی و تایید توسط مدیریت وبسایت نمایش داده خواهد شد!

راهنمای درج آگهی رایگان در سایت پویا سافت

درج رایگان آگهی در سایت پویا سافت امکان پذیر شد. در ادامه کافی است با راهنمایی درج آگهی رایگان را مطالعه کنید.


 

 

درج آگهی رایگان در وبسایت پویا سافت یک مزیت بسیار مهم به شمار می رود. وبسایت پویا سافت کیفیت مطلوبی را کسب کرده است و دارای بازدید کنندگان بسیاری است. از این رو مکان مناسبی برای آگهی های تبلیغاتی شما می باشد.در ادامه قصد داریم که شما را با درج اگهی رایگان در سایت پویا سافت آشنا کنیم.

برای درج آگهی رایگان به ثبت نام در وبسایت نیاز است. بنابراین درصورتی که در وبسایت ثبت نام نکرده اید، کافی است که توسط صفحه ثبت نام در منوی وبسایت، ثبت نام خود را انجام دهید.
برای افرادی که ثبت نام کرده باشند، فرم ارسال آگهی به صورت کامل نمایش داده خواهد شد. اما اگر شما ثبت نام نکرده اید نگران نباشد. زیرا فرم ارسال آگهی به صورتی طراحی شده است که شما می توانید با وارد کردن اسم و ایمیل خود به همراه فرم، به صورت همزمان آگهی خود را ارسال کنید و ثبت نام شوید.
اما دقت داشته باشید که حتما ایمیل خود را چک کنید و رمز عبور خود را دریافت کنید.

 

بعد از ثبت نام در پویا سافت کافی است که به صفحه درج آگهی ( همین صفحه ای که در آن هستید ) مراجعه کنید و توسط فرم موجود در صفحه آگهی خود را ثبت کنید.

 

فرم ارسال آگهی اطلاعات زیر را از شما می خوهد:

 • عنوان آگهی
  برای بیشتر دیده شدن آگهی، عنوان آگهی خود را جذاب و مرتبط انتخاب کنید.
 • دسته بندی آگهی
  شما باید دسته بندی مرتبط با آگهی خود را انتخاب کنید. در صورتی که دسته بندی نا مناسب را انتخاب کنید، آگهی شما تایید نخواهد شد!
 • تصویر آگهی
  شما می توانید تصاویر آگهی خود را انتخاب کنید.
 • متن آگهی
  در این قسمت متن آگهی خود را به صورت کامل وارد کنید. همچنین می توانید در میان متن آگهی تصویر نیز قرار دهید.
  همچنین شما باید اطلاعات تماس آگهی را در میان متن آگهی قرار دهید.
 • برچسب ها
  برای بیشتر شدن آگهی خود، برچسب انتخاب کنید. برچسب ها را مرتبط بنویسید و با علامت , از هم جدا کنید.

بعد از تمامی مراحل بالا، بر روی دکمه ارسال برای تایید کلیک کنید تا آگهی شما به صف انتشار منتقل شود.

ثبت آگهی رایگان

درج آگهی رایگان در پویا سافت

 • درج آگهی رایگان

ثبت آگهی رایگان – تبلیغات رایگان – درج تبلیغ رایگان

در این مقاله به بررسی درج آگهی رایگان می پردازیم و در مورد ویژگی ها و اینکه چرا سایت پویا سافت را به دیگر سایت ها ترجیح دهیم صحبت خواهیم کرد و نکات مهم برای افزایش بازدید آگهی در سایت پویا سافت را مورد بررسی قرار می دهیم.


درج آگهی رایگان در پویا سافت  

 

درج آگهی رایگان در پویا سافت

درج آگهی رایگان در پویا سافت

 

هرکس به دنبال ایجاد کسب و کار، فروش اجناس نو یا دست دوم و حتی استخدام فردی است، تبلیغات اولین چیزی است که به ذهنش می رسد. اما در مرحله نخست به فکر راهی بدون دردسر، کم هزینه و سریع است. درج آگهی رایگان می تواند این امکان را برای هر فردی، در هر مکان و زمانی مهیا کند. با درج آگهی رایگان در سایت های مختلف، افراد زیادی با مراجعه به سایت و بازدید تبلیغات رایگان، در زمینه های مختلف می تواند نیاز خود را پیدا کرده و به صورت مستقیم و بدون واسطه ای از شما خرید کنند. پویا سافت با ایجاد بستری جذاب، راحت و برطرف کردن نیاز های فروشنده و خریدار، معامله ای بدون دردسر را در سراسر کشور ایجاد کرده است. با درج آگهی رایگان در پویا سافت، محصول، خدمات و … خود را با ایران به اشتراک بگذارید.

 

ویژگی و مزایا درج آگهی رایگان در پویا سافت

ویژگی درج آگهی رایگان

ویژگی درج آگهی رایگان

 

محیطی بزرگ: با درج آگهی رایگان در پویا سافت، آگهی خود در دنیای بزرگ دیجیتال، به اشتراک می گذارید و شانس خود را برای پیدا کردن مشتری چند برابر می کنید.

بدون هزینه و وقت اضافه: تنها کاری که برای درج آگهی رایگان در پویا سافت باید انجام دهید، پر کردن چند جای خالی و آپلود چند عکس است!! شما بدون هزینه و بی معطلی می توانید آگهی خود را در پویا سافت قرار دهید.

ارتباط آنی: با درج آگهی رایگان، خریدار پس از بازدید از آگهی شما می تواند به صورت آنی با شما ارتباط برقرار کند و از محصولات و خدمات شما استفاده کند. به صورتی که می تواند برای شما در همان صفحه پیامی بگذارد یا با آدرس های که شما در توضیحات وارد کرده اید ( آیدی تلگرام، واتساپ و … ) با شما ارتباط بگیرد.

 

چرا پویا سافت؟

پویا سافت - خدمات اینترنتی پویا سافت

پویا سافت – خدمات اینترنتی پویا سافت

حالت کاربری آسان: پویا سافت با طراحی ساده و استفاده آسان، این قابلیت را برای تمام افراد جامعه ایجاد کرده، تا توانایی درج آگهی رایگان را داشته باشند.

مرتب و منظم: پویا سافت در کنار درج آگهی رایگان، به طراحی سایت حرفه ای نیز می پردازد. به همین دلیل سایتی مناسب و منظم را طراحی کرده تا افراد در آن گیج نشوند.

سئوی قوی: تولید محتوا یکی دیگر از حرفه های پویا سافت است و این موجب شده تا با استفاده از سئوی قوی در سایت آگهی های شما بازدید بیشتری بخورند و در جستجوی اینترنت بالاتر از آگهی های دیگر قرار بگیرد.

سرعت بالا: بیشتر سایت های درج آگهی رایگان، برای تایید آگهی نیاز به حداقل ۱ روز وقت دارند. اما پویا سافت در کمترین زمان ( حدود ۵ دقیقه ) آگهی شما را تایید می کنند و داخل سایت قرار می دهد.

قوانینی منصفانه: برخلاف پویا سافت، سایت های زیاد دیگر سخت گیری های غیر منصفانه ای برای درج آگهی رایگان قرار می دهند. برای مثال نداشتن لگو و متن در تصویر، نداشتن لینک سایت های دیگر در توضیحات و استفاده نکردن از نام اپلیکیشن یا سایتی و … . ولی پویا سافت با قوانینی منصفانه، آگهی شما را در سایت قرار می دهند.

امکان ویرایش سریع: هنگام ثبت آگهی رایگان ممکن است اطلاعاتی را اشتباه وارد کنید و نیاز به ویرایش یا حذف آن داشته باشید. شما می توانید با ورود به بخش منو – سایر – مدیریت آگهی و پست ها، هر اقدام لازم برای بهبود آگهی خود انجام دهید و تعداد آگهی های خود را مدیریت کنید.

هدیه عضویت: پویا سافت برای تشکر از عضویت شما در این سایت، کیف پول شما را ۵ هزار تومان شارژ می کند و با بازدید روزانه از سایت ۵۰۰ تومان به کیف پول شما می افزاید و همچنین می توانید از سیستم زیرمجموعه گیری هم کیف پولتان را شارژ کنید. تا با استفاده از آن محصولی را در این سایت خریداری کنید.

 

آموزش درج آگهی رایگان

آموزش درج آگهی رایگان

 

درج آگهی رایگان در سایت پویا سافت بسیار راحت و آسان است.

در جایگاه اول یک عنوان مرتبط انتخاب کنید؛ در فیلد بعدی یک دسته بندی مرتبط با موضوع آگهی خود انتخاب کنید؛ چند تصویر مرتبط به محصول یا خدمات خود بگذارید تا مشتری با دیدن تصویر سریعتر متوجه محصول شما شود؛ در جای خالی بعد، توضیحات تکمیلی محصول خود را قرار دهید تا مشتری کامل متوجه وسیله شما شود. برچسب های مناسب با آگهی خود بگذارید تا در جستجو، سریعتر پیدا شود. برای جدا سازی برچسب ها می توانید از “,” استفاده کنید. برای نوشتن این علامت shift + U را بزنید.

تمام!! تنها با کلیک بر روی ” ثبت برای انتشار ” درج آگهی رایگان را انجام داده اید.

 

نکات مهم در درج آگهی رایگان

نکات مهم درج آگهی رایگان در پویا سافت

نکات مهم درج آگهی رایگان در پویا سافت

 

همیشه درج آگهی رایگان به تنهایی پاسخگو نیست. بلکه باید از نکات مهم در متن خود استفاده کنید تا آگهی شما بازتاب شود. این نکات بسیار آسان هستند و به راحتی متوجه می شوید:

 • عنوان آگهی را به گونه ای انتخاب کنید که مخاطب در کمتر از ۶ ثانیه متوجه محصول یا خدمت شما شود. چون طبق تحقیقات تنها ۶ ثانیه وقت دارد نظر مشتری را جلب کنید.
 • دسته بندی انتخاب کنید که مرتبط به موضوع باشد.
 • تصویر هایی انتخاب کنید که مشتری اگر عنوان آگهی را نیز نخواند متوجه خدمت یا محصول شما شود.
 • متن توضیحات آگهی بخش مهمی است که باید برخی از نکات سئو در آن استفاده شود تا در صدر جستجو ها باشد. همچنین نباید متن توضیحات خیلی طولانی باشد که خواننده انگیزه اش را از دست بدهد یا خیلی کوتاه باشد که کارایی اصلی را به خواننده نرساند. مشتری می تواند در همان صفحه برای شما پیام بگذارد ولی شما میتوانید در متن ایدی تلگرام، واتساپ و … بنویسید تا از روش های دیگر نیز با شما ارتباط برقرار کند. یکی از نکات سئو استفاده از کلمه کلیدی (کلمه اصلی در مورد موضوع مثلا “درج آگهی رایگان“)

با درج آگهی رایگان با استفاده از این نکات رعایت باعث افزایش بازدید آگهی خود شوید.

نتیجه

پویا سافت در زمینه درج تبلیغ رایگان یکی از تازه کار ها است ولی با برطرف کردن نیاز های خریدار و فروشنده تا حدودی خود را با تجربه نشان داده و مطمئنا پیشرفت های زیادی خواهد داشت.

بازدیدها: 747