rolex replica watcheswild replica rolex replica rolex watches fake rolex havereplica.com https://www.headreplica.com replica rolex leapreplica.com fake rolex replica rolex watches fake watches replicanice.com fake-watch.cn http://www.wannareplica.com replica rolex watches fake watches https://www.fondreplica.com https://firmreplica.com feelreplica.com

×

خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت

SEO خدمات سئو و بهینه سازی سایت پویا سافت

خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت 

خدمات حرفه ای SEO و بهینه سازی وبسایت خود را به ما بسپارید!

انجام خدمات حرفه ای سئو و بهینه سازی وبسایت به صورت تخصصی و حرفه ای توسط تیم مجرب پویا سافت.

با پویا سافت و خدمات سئو ، وبسایت خود را به موشک سئو ما متصل کنید و به آرزو های خود چنان نزدیک شوید که تنها چند قدم راه باشد.

خدمات سئو و بهینه سازی ما به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در مناسب ترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می شود. همچنین روش های استفاده شده در پویا سافت کاملا کلاه سفید می باشند و مطابق با الگرویتم ها و استاندارد های موتور های جستجوگر مانند گوگل است.

 

فواید خدمات سئو

افزایش سرعت وبسایت

دریافت بک لینک معتبر

حضور در صفحه اول گوگل

افزایش فروش و درآمد

دریافت مشاوره رایگان و سفارش رایگان

برای سفارش خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت از طریق زیر اقدام کنید.

شماره تماس: ۰۹۳۸۵۳۹۴۶۳۹

آیدی تلگرام: @p0uya2020

ایمیل: INFO@POUYA-SOFT.IR

SEO خدمات سئو و بهینه سازی سایت پویا سافت

seo چیست؟

سئو چیست؟ این از رایج ترین سوالات بین افرادی است که قصد آشنایی با سئو یا یادگیری آنرا دارند. در ادامه قصد داریم توی یک ویدئو شما را با سئو آشنا کنیم و توضیحات بسیار مفیدی را خدمت شما عرض کنیم. بنابراین همراه ما باشید.

نکاتی که در این دوره بیان شد:

نقش کلیدواژه ها در سئو
تولید محتوا برای سئو
فواید بک لینک
ریسپانسیو بودن از شرایط سئو
سرعت وبسایت
امنیت وبسایت
سئو محلی و مزایای آن
یوزر سیگنال ها
دامین سیگنال ها
سوشال سیگنال ها

تمامی این ها از مهمترین فاکتور های سئو برای پیشرفت یک وبسایت هستند که همگی باید رعایت شوند.

سئو و بهینه سازی

خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت به صورت حرفه ای توسط تیم پویا سافت

همانطور که  میدانید سئو و بهینه سازی وبسایت برای پیشرفت کسب و کار ها و افزایش فروش محصولات و خدمات بسیار لازم و ضروری است. از این رو پویا سافت تصمیم به ارائه خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت را کرده است.

خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت از جمله مهمترین  مهمترین خدماتی است که باید توسط یک سئو کار حرفه ای و کاربلد انجام شود زیرا می تواند تاثیرات بسیار مهمی را بر روی وبسایت شما داشته باشد که در حالت های مختلف این تاثیرات می تواند مثبت یا منفی باشند.

در ادامه قصد داریم این خدمات را به صورت کامل به شما معرفی کنیم و جزئیات آن را به شما معرفی کنیم.

خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت به صورت حرفه ای توسط تیم پویا سافت

 

سئو و بهینه سازی وبسایت می تواند تاثیراتی همچون افزایش بازدید صفحات ، محصولات و خدمات را به همراه داشته باشد. همچنین افزایش کاربران و ثبت نام کنندگان سایت، افزایش مشتریان یا دانشجویان و خریداران محصولات شما می تواند از دیگر پیامد های خوب سئو و بهینه سازی وبسایت باشند.

ممکن است برای شما سوال باشد که خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت به چه روش های انجام میشوند که در ادامه به صورت دقیق به هر کدام اشاره خواهیم کرد.

اما قبل از هر چیز بگذارید انواع سئو و روش های بهینه سازی وبسایت را برای شما معرفی کنیم.

انواع سئو

سئو و بهینه سازی وبسایت روش ها و انواع مختلفی دارند. استفاده از هر کدام از انواع سئو می تواند تاثیر متفاوتی داشته باشند. همچنین باید توجه داشته باشیم که هر کدام از این روش ها تنها با اراده و اختیار ما به وجود می آیند.

 • سئو کلاه سفید
  این نوع از سئو به سئو کلاه سفید مشهور است که در آن تمامی اقدامات بهینه سازی سایت به صورت استاندارد و بهینه انجام می شود و به صورت کامل باب میل موتور های جستجو از جمله گوگل است. بنابراین می توان گفت که انجام خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت به روش کلاه سفید از جمله پرطرفدارترین خدمات سئو میان مشتریان این خدمت است.
 • سئو کلاه خاکستری
  این نوع سئو نیز دست کمی از سئو کلاه سفید ندارد اما ظاهرا شامل اقدامات و ترفند هایی است که زیاد باب میل موتور های جستجو نیست و ظاهرا فردی که قصد انجام سئو کلاه خاکستری را دارد قصد دارد همزمان در حین انجام اقداماتی که استاندارد است، مقداری موتور های جستجو را دور بزند که پیشنهاد نمی شود. بنابراین انجام هرگونه اقدامی که موجب میشود موتور های حس کنند که در حال گول خوردن هستند، موجب میشود سایت شما توسط همان موتور های جستجو تحریم شود و از لیست نمایش نتایج آن ها حذف شود.
  پروسه به نتیجه رسیدن روش انجام سئو خاکستری می تواند مقداری سریعتر از روش سئو کلاه سفید باشد. اما همچنان سئو کلاه سفید از امن ترین روش ها و بهترین روش ها برای بهینه سازی وبسایت می باشد.
 • سئو کلاه سیاه
  همانطور که میدانید سئو کلاه سفید فاقد هرگونه اقدامات منحرفی برای موتور های جستجو بود، اما سئو کلاه سیاه کاملا مخالف سئو کلاه سفید است و دقیقا روش ها و ترفند های آن برای دور زدن موتور های جستجو است و سرعت به نتیجه رسیدن بسیار بالاتر از سئو کلاه سفید است. اما ریسک به خطر رسید سایت سئو شده با روش کلاه سایه بسیار بالاتر از سایر روش ها است.
  از این رو این روش به هیچ وجه برای سایت هایی که قصد پیشرفت دائمی را دارند پیشنهاد نمی شود زیرا ممکن است سایت آن ها یک شبه به فنا برود.

خب دوستان در توضیحات فوق سعی کردم انواع روش های انجام خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت را به همراه توضیحات لازم برای شما نام ببریم. بنابراین مطابق توضیحات فوق توصیه میشود تنها بر روی سئو کلاه سفید تمرکز کنید.

خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت به صورت حرفه ای توسط تیم پویا سافت

در ادامه قصد داریم انواع روش های انجام سئو یعنی سئو داخلی و خارجی را به شما معرفی کنیم که بسیار مهم و حائز اهمیت است. بنابراین همراه ما باشید.


 1. سئو داخلی وبسایت
  خدمات سئو و بهینه سازی سایت به دو حالت انجام می شود که اکنون قصد داریم روش سئو داخلی را برای شما شرح دهیم.
  به تمامی اقداماتی که در درون وبسایت جهت بهینه سازی وبسایت انجام میشوند، سئو داخلی گفته می شود.
  سئو داخلی دارای روش های مختلفی می باشد که یکی از مهمترین آن ها تولید محتوای وبسایت است. همچنین لینک سازی داخلی، سئو تکنیکال نیز می توانند نقش بسیار مهمی در سئو داخلی داشته باشند.
  در ادامه به صورت کامل به اقدامات تولید محتوا خواهیم پرداخت تا اینکه از اهمیت آن باخبر شوید.
  بنابراین می توانید با خیال راحت خدمات سئو و بهینه سازی سایت خود را به ما بسپارید زیرا وبسایت پویا سافت خدمات تولید محتوا حرفه ای وبسایت را نیز انجام می دهد و به صورت صفر تا صد برای بهینه سازی وبسایت شما در خدمت است.
 2. سئو خارجی وبسایت
  سئو خارجی نیز از دیگر روش های بهینه سازی وبسایت می باشد. این روش کاملا در خارج از وبسایت انجام می شود و نیازی به انجام هیچ کار خاصی در وبسایت ندارد.
  در این روش شما باید از محیط اطراف و خارج از وبسایت خود برای رشد و ارتقاء وبسایت خود استفاده کنید.
  لینک سازی خارجی، دریافت یا انتشار رپورتاژ در سایت های با کیفیت و…. از مهمترین اقدامات سئو خارجی می باشد.

آموزش رایگان سئو

دوره آموزش رایگان سئو مقدماتی

با دوره آموزشی رایگان سئو مقدماتی پویا سافت، شروع خوبی را داشته باشید. در این دوره آموزشی تمامی نکات سئو در سطح مقدماتی برای شما بیان شده است تا بتوانید بهترین نکات بسیار خوبی را در این زمینه بدست بیاورید و در مدیرت وبسایت خود به کار ببرید.

همچنین این دوره آموزشی شما را برای شروع یادگیری حرفه ای سئو آماده می کند و شما می توانید به صورت حرفه ای به یادگیری سئو و بهینه سازی بپردازید و از آن اقدام به کسب درآمد کنید.

این دوره آموزشی کاملا ریگان توسط پویا امیری تدریس شده است و در حدود ۲ ساعت آموزش رایگان است. در این دوره آموزشی کوتاه و کاملا رایگان شما می توانید با تمامی نکات و اصول سئو آشنا شوید. اما با توجه به اینکه تایم دوره کم است و قصد آموزش مقدماتی را داریم، برخی از نکات آن که نیاز به زمان بیشتری برای آموزش دارند به صورت حرفه ای مورد بحث قرار گرفته نشده است و تنها به آن ها و نکات آن ها اشاره شده است.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص دوره رایگان سئو می توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید و به صورت رایگان در این دوره آموزشی ثبت نام کنید.

آموزش رایگان سئو

دوره آموزش سئو مقدماتی - seo - پویا سافت

کاربرد های سئو

کاربرد های فوق العاده سئو و بهینه سازی وبسایت!

بدون شک همانطور که می دانید امروزه کاربرد های سئو به آسانی برای همه قابل تشخیص است و افراد زیادی به جای صرف هزینه های بسیار برای تبلیغات بر روی سئو سرمایه گذاری می کنند. سئو امروزه جزو کم هزینه ترین و بهترین روش های سرمایه گذاری برای وبسایت ها می باشد که می تواند تاثیر خوب و دائمی را به همراه داشته باشد. بنابراین اگر شما نیز تمایل دارید برای وبسایت خود پیشرفت فوق العاده ای را تجربه کنید کافی است به سئو روی بیاورید. ما همراه شما هستیم.

یکی از بهترین کاربرد های سئو برای زمانی است که شما قصد دارید وبسایت را برای فروش آموزش های خود داشته باشید. بنابراین چون شما تمایل به فروش محصولات خود دارید و قصد ندارید که هیچ هزینه دیگری را برای شروع متحمل شوید باید از سئو کمک بگیرید تا علاوه بر افزایش بازدید وبسایت شما، بتواند بر روی فروش بیشتر محصولات آموزشی شما نیز کمک کند. از این رو شما می توانید با کمک جادوی سئو به هدف خود برسید. اما آیا سئو و بهینه سازی وبسایت به همین آسانی است؟؟ در ادامه متوجه خواهید شد!…

SEO

کاربرد های سئو

 

سئو و بهینه سازی معجزه ای در پیشرفت وبسایت شما!

خدمات سئو

دوره رایگان سئو مقدماتی

seo خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت - پویا سافت

آخه سئو چه کاربردی داره؟!! ☺️?‍♂️

در این قسمت برای شما مثالی از خود وبسایت پویا سافت را آورده ایم.

در پویا سافت چندین دوره آموزشی با ارزش وجود دارد که در کلیدواژه های مختلف مرتبط با خودش در گوگل دیده می شوند. در این جا تصویری قرار دارد که در یک مثال برای شما عبارت ” دوره رایگان سئو مقدماتی ” را در گوگل سرچ کرده ایم که در در نتیجه شاهد لینک وبسایت پویا سافت هستیم که در صفحه اول نتایج گوگل دیده می شود.

بنابراین با توجه به نکته فوق اولین و پر کاربرد ترین فایده سئو، افزایش فروش محصولات است، از جمله محصولات آموزشی مجازی که می تواند بهترین و پردرامد ترین بازخورد را برای شما داشته باشد. در ادامه شما را بیشتر با این موضوع آشنا می کنم.

 

✅ خب الان میخوایم کاربرد های بیشتر سئو را به شما معرفی کنیم. سئو و بهینه سازی وبسایت، از اصلی ترین کار هایی است که هر مدیر وبسایتی باید بر آن مسلط باشد. در ادامه چندین مثال برای شما می آوریم تا بتوانید بهتر با این دانش آشنا شوید.

? یک فروشگاه لباس را برای شما مثال می دهیم که اگر بخواهد پیشرفت کند می تواند از صفر شروع کند، به طوری که حتی نیاز به فروشگاه فیزیکی از بین می رود. حال اگر این فروشنده لباس یک وبسایت حرفه ای را داشته باشد، و با کمک سئو بتواند در میان فروشگاه های دیگر به صدر برسد و به راحتی محصولات متنوعی را عرضه کند، می تواند علاوه بر فروش محصولات خود، از فروشگاه های دیگر شهر خود برای تامین محصولات خود و فروش آن ها استفاده کند. بنابراین سئو می تواند برای شما فضایی را به وجود بیاورد که هر چیزی را ممکن می کند.

 

? شاید تعجب کنید، اما محصولات گیاهی مانند گل و بذر نیز می تواند فروش خوبی در وبسایت ها داشته باشند. امروز وبسایت های بسیاری وجود دارند که در حال فروش محصولات بدری و گیاهی بسیاری هستند که تنها با کمک سئو و مارکتینگ فضای را به وجود آورده اند که بتوانند به صورت عمده و خرده فروش وسیعی را داشته باشند.

حتی گاهی اوقات، بسیاری از وبمستران خودشان هیچ سرمایه و محصولی به صورت فیزیکی ندارند، اما در حال فروش آن ها هستند. بنابراین با مطالعه این نکات و درک آن ها می توانیم به جادوی سئو پی ببریم و به آن اعتماد کنیم.

?اگر تا به اینجا به خوبی با کاربرد های سئو آشنا شده اید کافی است تصمیم خود را بگیرید و برای دریافت بهترین خدمات سئو با کارشناسان ما به صورت رایگان تماس بگیرید، تا نیاز وبسایت شما را تشخیص دهند و برای شما بهترین و مناسب ترین پلن خدماتی را توصیه کنند.?

برای دریافت مشاوره رایگان به ما ایمیل دهید یا با شماره زیر تماس بگیرید.

info@pouya-soft.ir

۰۹۳۸۵۳۹۴۶۳۹